KN-kamenictví s.r.o.

Je tomu již téměř 30let, kdy naši řemeslníci realizovali první kamenické zakázky. Během této dlouhé doby jsme provedli nespočet pomníků či náhrobků. Nejednalo se pouze o nové hroby, ale šlo v mnoha případech i o rekonstrukce stávajících hrobů a pomníků. S každou další zakázkou jsme se stávali odborníky na broušení a leštění teraca nebo leštění žuly. Kopání a betonování hrobů bylo na denním pořádku. Postupem času a nárůstem náročnější klientely se na nás zákazníci obraceli i s požadavky na atypické žulové schody, okenní parapety a krby. Žula stále více pronikala do interiéru.Naší prioritou vždy byla a je kvalita odvedené kamenické práce a spokojenost zákazníka. Jelikož o dobré řemeslníky je vždy nouze, naše pole působnosti se rozšířilo přes celou Českou republiku i na Slovensko. Najde se jen málo míst, kde bychom nerealizovali hrob, pomník či žulový náhrobek. Není lepší reference než spokojený zákazník.

Kamenictvi MoravaKamenictví Morava

Stačí jen nahlédnou do referencí

•    Jednohroby
•    Dvojhroby
•    Urnové pomníky
•    Nápisové desky
•    Rekonstrukce pomníků
•    Žulové vázy či světla
•    Portréty do kamene
•    Náhrobní písmo
•    Atypické pomníky
•    Pomníky u silnic
•    Restaurátorství

Všechny tyto speciální kamenické práce jsme již nesčetněkrát prováděli a vždy za námi zůstala jen kvalitně odvedená práce. Jinak to ani neumíme.


Za kvalitou práce stojí skupina našich stálých a spolehlivých kameníků, u níž je vyučení v oboru a dlouholetá praxe podmínkou. O kvalitě výrobního procesu vypovídá i certifikace dle norem kvality ISO:9001. Úspěšným složením této náročné certifikační zkoušky však naše snažení neskončilo. Výrobní procesy neustále zdokonalujeme, pečlivě si vybíráme dodavatele kamenického materiálu a v pravidelných intervalech jsme nezávislými auditory přezkušování.


Zkušenost a preciznost našich kameníků položila pevné základy naší strategii „vysoká kvalita kamenické práce = spokojený zákazník“.

Za kvalitou odvedené kamenické práce si stojíme. Důkazem toho je i nadstandardní délka záruky – 10 let.


Sedmiletou záruku vám může garantovat i díky použití kamene nejvyšší jakosti. Našimi dodavateli jsou pouze prověření a tradiční dodavatelé z Portugalska, Itálie a Španělska. A věřte nám italská žula je mnohonásobně kvalitnější než levná čínská žula. Stačí se projít po hřbitovech a hned vidíte, kdo na materiálu nešetřil a jeho hrob vypadá stejně i po 20ti letech a kdo podlehl nízké ceně nekvalitní čínské žulu. Čínská žula se vyznačuje vyšší nasákavost materiálu, tudíž menší odolností vůči povětrnostním vlivům. Již po pár letech vykazuje trvalé a nevzhledné skvrny, které nejdou žádnou technologií opravit.


Spokojenost našich zákazníků je pro nás nejvyšším oceněním. Rádi vás navštívíme a při osobním jednání vše důkladně probereme. Nabídneme vám několik variant řešení. Ať se jedná o hrob, rodinnou hrobku, pomník, rekonstrukci starého hrobu, přestavbu hrobu nebo naopak použití žuly v interiéru (žulové schody, okenní parapety z žuly či kamenné pracovní desky kuchyňských linek), vždy lze práci provést mnoha způsoby v různých cenových relacích. Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli nalézt to nejlepší řešení. Pro inspiraci vám zapůjčíme rozsáhlý katalog pomníků, náhrobků a hrobů. Klasický hrob, moderní hrob, urnový pomník … vše uvidíte na jednom místě a v klidu domova si s rodinou vyberete. Bude-li to zakázka vyžadovat, zpracujeme grafický návrh dle vašeho zadání.


Nezáleží na tom, zda provádíte „jen“ drobnou rekonstrukci hrobu či výměnu žulové desky nebo budujete novou rodinnou hrobku, u nás jsou si všichni zákazníci rovni a obdrží stejný servis. Na základě společného osobního jednání vám předložíme cenovou nabídku a necháme vám čas na rozmyšlenou.  Vyberete-li si naši firmu, budeme jen rádi. Po podpisu smlouvy můžete vše nechat jen na nás a odejít „s čistou hlavou“. Udělali jste dobře a my vám to hodláme dokázat.


kvalitní materiál, precizní montáž, profesionální přístup, spokojený zákazník


…to jsou hodnoty, za kterými si stojí celý kolektiv firmy


KN-kamenictví s.r.o.

O nás

Je tomu již téměř 30let, kdy naši řemeslníci realizovali první kamenické zakázky. Během této dlouhé doby jsme provedli nespočet pomníků či náhrobků. Nejednalo se pouze o nové hroby, ale šlo v mnoha případech i o rekonstrukce stávajících hrobů a pomníků. S každou další zakázkou jsme se stávali odborníky na broušení a leštění teraca nebo leštění žuly. Kopání a betonování hrobů bylo na denním pořádku. Postupem času a nárůstem náročnější klientely se na nás zákazníci obraceli i s požadavky na atypické žulové schody, okenní parapety a krby. Žula stále více pronikala do interiéru.

ČÍST VÍCE